Zateplenie na kľúč

Zateplenie či už bytového alebo rodinného domu je komplexný proces, ktorý samotný môže potencionálnych záujemcov o zateplenie domu odradiť. Najväčším ohrozením Vašej investície je neodborná realizácia stavby a skryté chyby, ktoré sa môžu objaviť až po niekoľkých rokoch. Spätná oprava fasády či zatepľovacieho systému, môže viesť až k potrebe jeho odstránenia, čo niekoľkonásobne navýši výšku finančných prostriedkov, ktoré boli na realizáciu vynaložené. Pre minimalizáciu možných rizík a zjednodušenie celého procesu Vám spoločnosť STOMIX ponúka rad bezplatných služieb, zaisťujúcich prevedenie všetkými fázami realizácie zateplenia. Náš tím odborníkov pre Vás úplne bezplatne zabezpečí všetky kroky zateplenia od výberu projektanta, cez zabezpečenie financovania až po úspešné odovzdanie stavby.

Náš vyškolený servisný tím, s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti fasádnych a zatepľovacích systémov je neustále pripravený reagovať na Vaše požiadavky. Balík bezplatných služieb, ktoré Vám ponúkame začína analýzou samotnej nehnuteľnosti, od odhalenia najrizikovejších miest po navrhnutie optimálnej skladby zatepľovacieho systému a otestovanie vhodných kotviacich a lepiacich materiálov. Naši realizační partneri prechádzajú pravidelnými školeniami a servisní technici spoločnosti STOMIX sú prítomní pri všetkých kľúčových fázach realizácie, aby sa predišlo prípadným nedostatkom. Okrem technickej stránky stavby sa venujeme aj jej vizuálnej hodnote. Naši odborníci Vám pripravia esteticky vyvážený návrh vzhľadu Vašej novej fasády podľa najnovších trendov v oblasti architektúry pričom zohľadnia Vaše predstavy o budúcej podobe domu.

Balík služieb pre bezstarostné zateplenie

Profesionálne zateplenie a konzultácie
Na základe odborného posudku Vám bezplatne vypracujeme projekt zateplenia priamo pre Váš dom podľa regionálnych podmienok. Vo všetkých fázach zateplenia Vám budeme neustále k dispozícií a operatívne vyriešime všetky Vaše prípadné pripomienky.

Financovanie zateplenia
Zabezpečíme Vám najvýhodnejší spôsob financovania zateplenia, či komplexnej obnovy bytového. Podobným spôsob Vám pomôžeme s vybavením dotácie či štátom podporovaných úverov.

Projektové a audítorské práce
Prostredníctvom našich certifikovaných projektantov Vám zabezpečíme výhodné spracovanie projektovej dokumentácie či energetický audit.

Termovízne posúdenie budovy
Prostredníctvom najmodernejšej techniky Vám pred realizáciou ako aj po nej podáme komplexný prehľad o stave budovy, odhalíme miesta s najväčšími energetickými stratami a upozorníme kritické miesta realizácie.
Stavebný dohľad
Budeme k dispozícií pri všetkých fázach realizácie zateplenia. Dohliadneme na všetky kritické fázy realizácie a to najmä pri lepení a kotvení izolantu, vytváraní základnej vrstvy či povrchovej úpravy.
Pozáručný servis
Na požiadanie vždy skontrolujeme Vaše zateplenie a poradíme s jeho údržbou či prípadnou potrebou opravou.
Tepelno-technický prepočet
Prostredníctvom špecializované softvéru overíme vhodnosť navrhnutého zateplenia a vypočítame rosný bod.
Výber skúseného realizátora
Odporučíme Vám skúsenú a vyškolenú realizačnú firmu, pre ktorú zateplenie nie je novinkou, poprípade zaškolíme Vami zvolenú realizačnú firmu.
Grafický návrh novej fasády
Naši odborníci pripravia vizualizáciu budúcej podoby Vašej novej fasády podľa najnovších architektonických trendov a Vašich predstáv.
Kotviaci plán pre zateplenie
Vypracujeme Vám plán kotvenia zatepľovacieho systému na fasáde podľa prísnych požiadaviek technických noriem pre bezpečnú a dlhodobú životnosť zateplenia.
Skúšky na výťahové sily kotiev
Prostredníctvom špeciálnej technológie overíme odolnosť navrhnutých kotiev pred vytrhnutím z podkladu.
Skúšky pevnostných charakteristík
Otestujeme súdržnosť podkladu a priľnavosť lepiacich hmôt.

 

 

Pridajte sa k nám

Prečo pracovať pre spoločnosť STOMIX

K hodnotám spoločnosti STOMIX patrí rešpekt k svojím zamestnancom a starostlivosť o ich rozvoj. Dokážeme odmeniť kvalitne odvedenú prácu a v rámci starostlivosti zamestnancov ponúkame radu sociálnych výhod.

Aktuálne ponúkané pozície:

V tejto chvíli nehľadáme žiadne pozície

Oslovte nás priamo cez dotazník pre uchádzačov o zamestnanie. »

Vernostný program STOMIX Expert

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Ste živnostník alebo malá realizačná firma, ktorá sa zaoberá zatepľovaním rodinných domov? Spolupráca so spoločnosťou STOMIX je odteraz ešte omnoho zaujímavejšia. Staňte sa členom nášho bonusového programu, ktorý vás odmení za kvalitnú prácu.více »

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Spoločnosť STOMIX na Slovensku

Kontaktné informácie zobrazíte kliknutím na príslušný región na mapke alebo výberom z menu:

STOMIX International - www.stomix.com

Aktuálne

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.Viac »

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
Viac »

STOMIX Akadémia v Košiciach

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.