Zákazníci a zamestnanci = spojené nádoby

Spoločnosť STOMIX  je už od svojho vzniku zameraná na maximálnu spokojnosť svojich zákazníkov. Tento cieľ znamenal vytvoriť  jedinečnú obchodnú štruktúru, ktorá bude umožňovať osobný kontakt s väčšinou zákazníkov. Uvedomujeme si, že väčšina investorov, ktorí sa starajú o svoje domy, nie sú stavebnými odborníkmi. Preto naši servisní technici pomáhajú zákazníkom nielen v oblasti vhodnosti výberu a aplikácie stavebných hmôt, ale podieľajú sa i na zaškoľovaní a dohľade stavebných firiem, ktoré zákazku realizujú. Všetky tieto služby sú prirodzene zadarmo. Vďaka spojeniu servisných technikov a obchodníkov so zákazníkmi je spätná väzba pre náš technický a vývojový úsek takmer okamžitá.

Filozofia predaja je postavená na osobnom kontakte so zákazníkom. Je pre nás dôležité, aby sme zákazníkovi predali nielen odpovedajúce odborné informácie, ale aby sme tieto informácie podali aj takou formou, ktorá bude prípadnému laikovi zrozumiteľná.

Neponúkame len kvalitné zatepľovacie systémy, ale aj bezplatné služby ako sú poradenstvo, cenová kalkulácia, školenie stavebných a montážnych firiem, technologický dohľad na samotných stavbách, pomoc pri spracovaní ponúk, individuálny prístup ku každému z Vás, …

Urobte si čas na Váš dom a príďte sa poradiť s našimi odborníkmi.

Pridajte sa k nám

Prečo pracovať pre spoločnosť STOMIX

K hodnotám spoločnosti STOMIX patrí rešpekt k svojím zamestnancom a starostlivosť o ich rozvoj. Dokážeme odmeniť kvalitne odvedenú prácu a v rámci starostlivosti zamestnancov ponúkame radu sociálnych výhod.

Aktuálne ponúkané pozície:

V tejto chvíli nehľadáme žiadne pozície

Oslovte nás priamo cez dotazník pre uchádzačov o zamestnanie. »

Vernostný program STOMIX Expert

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Ste živnostník alebo malá realizačná firma, ktorá sa zaoberá zatepľovaním rodinných domov? Spolupráca so spoločnosťou STOMIX je odteraz ešte omnoho zaujímavejšia. Staňte sa členom nášho bonusového programu, ktorý vás odmení za kvalitnú prácu.více »

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Spoločnosť STOMIX na Slovensku

Kontaktné informácie zobrazíte kliknutím na príslušný región na mapke alebo výberom z menu:

STOMIX International - www.stomix.com

Aktuálne

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.Viac »

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
Viac »

STOMIX Akadémia v Košiciach

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.