Spolupráca

Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Popri mnohých iných združeniach, ktoré existujú v oblasti výstavby a obnovy bytových domov alebo profesijných združení si združenie kladie za cieľ združiť vo svojich radoch odborníkov z radov: dodávateľských spoločností, konštrukcií a technológií, stavebných spoločností, vysokoškolských pedagógov, správcovských spoločností, stavebných bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov bytov, predstaviteľov verejnej správy zaoberajúcich sa problematikou bývania či finančných inštitúcií a projekčných spoločností alebo projektantov. Takéto komplexné zloženie združenia a jeho podpora zo strany štátnych inštitúcii pôsobiacich v tomto segmente dáva predpoklady, že podpora obnovy bytových domov by mala byť tiež komplexná a hlavne dostatočne účinná.

www.obnova-domov.sk

Združenie spoločenstiev vlastníkov bytov na Slovensku

Činnosť Združenia spoločenstiev vlastníkov bytov (ZSVB) je založená na ochrane a pomoci spoločenstvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov a poskytovaní s tým súvisiacej poradenskej činnosti odborného charakteru v oblasti technickej, ekonomickej, právnej, vzdelávacej a populárno-informačnej.

www.zsvb.sk

Občianskeho združenia Združenie pre zatepľovanie budov (OZ ZPZ)

Občianskeho združenia Združenie pre zatepľovanie budov (OZ ZPZ) je nezávislé, občianske, profesné združenie právnických a fyzických osôb pôsobiacich v oblasti zatepľovania obvodových plášťov budov. Cieľom združenia je podporovať používanie a realizáciu kvalitných a overených zatepľovacích systémov obvodových plášťov budov pri obnove a novej výstavbe budov.

www.zpzb.sk

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Spoločnosť STOMIX na Slovensku

Kontaktné informácie zobrazíte kliknutím na príslušný región na mapke alebo výberom z menu:

STOMIX International - www.stomix.com

Aktuálne

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.Viac »

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
Viac »

STOMIX Akadémia v Košiciach

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.