Spolupráca

Združenie pre podporu obnovy bytových domov

Popri mnohých iných združeniach, ktoré existujú v oblasti výstavby a obnovy bytových domov alebo profesijných združení si združenie kladie za cieľ združiť vo svojich radoch odborníkov z radov: dodávateľských spoločností, konštrukcií a technológií, stavebných spoločností, vysokoškolských pedagógov, správcovských spoločností, stavebných bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov bytov, predstaviteľov verejnej správy zaoberajúcich sa problematikou bývania či finančných inštitúcií a projekčných spoločností alebo projektantov. Takéto komplexné zloženie združenia a jeho podpora zo strany štátnych inštitúcii pôsobiacich v tomto segmente dáva predpoklady, že podpora obnovy bytových domov by mala byť tiež komplexná a hlavne dostatočne účinná.

www.obnova-domov.sk

Združenie spoločenstiev vlastníkov bytov na Slovensku

Činnosť Združenia spoločenstiev vlastníkov bytov (ZSVB) je založená na ochrane a pomoci spoločenstvám vlastníkov bytov a nebytových priestorov a poskytovaní s tým súvisiacej poradenskej činnosti odborného charakteru v oblasti technickej, ekonomickej, právnej, vzdelávacej a populárno-informačnej.

www.zsvb.sk

Občianskeho združenia Združenie pre zatepľovanie budov (OZ ZPZ)

Občianskeho združenia Združenie pre zatepľovanie budov (OZ ZPZ) je nezávislé, občianske, profesné združenie právnických a fyzických osôb pôsobiacich v oblasti zatepľovania obvodových plášťov budov. Cieľom združenia je podporovať používanie a realizáciu kvalitných a overených zatepľovacích systémov obvodových plášťov budov pri obnove a novej výstavbe budov.

www.zpzb.sk

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Spoločnosť STOMIX na Slovensku

Kontaktné informácie zobrazíte kliknutím na príslušný región na mapke alebo výberom z menu:

STOMIX International - www.stomix.com

Aktuálne

Zmena konateľa spoločností STOMIX v Čechách a na Slovensku

Zmena konateľa spoločností STOMIX v Čechách a na Slovensku

27.7.2017Ing. BERNARD BENKO nastupuje na pozíciu konateľa spoločností STOMIX.
Viac »

Ušetrite na zateplení domu

1.5.2017Uvažujete o zateplení rodinného domu a chceli by ste výrazne ušetriť? Odpustíme Vám až 30% z ceny zatepľovacieho systému a navyše získate úplne zadarmo predĺženú záruku na 5 rokov a množstvo ďalších výhod.Viac »

Bezplatná termovízia bytového domu

10.1.2017Bývate v nezateplenom bytovom dome a zaujíma Vás, či sa oplatí dom zatepliť? Alebo nad zateplením uvažujete a potrebujete bezplatnú radu od odborníka? Spracujeme pre Vás úplne zadarmo termovízne snímkovanie a následnú analýzu bytového domu spolu s komplexným návrhom riešenia prípadných problémov.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.