Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

Novinky zo Sto

Optimálna ochrana proti vlhkosti vďaka soklovým riešeniam Sto

Optimálna ochrana proti vlhkosti vďaka soklovým riešeniam Sto

Nová jednozložková hmota StoLevell SW plus s integrovanou ochranou proti vlhkosti je bezpečným riešením izolácie soklal. Dokonca je ju možné použiť nie len ako lepiacu a armovaciu hmotu, ale zároveň aj ako finálnu omietku. Spoľahlivú ochranu sokla môžeme dosiahnuť aj pomocou viac ako 30 rokmi praxe overeným lepidlom StoFlexyl.

Odpútajte sa od zažitých konvencií a ponorte sa do sveta kreatívnych fasád Sto
Kreatívne fasády

Odpútajte sa od zažitých konvencií a ponorte sa do sveta kreatívnych fasád Sto

Na nových stránkach www.sto.cz/fasady nájdete všetky moderné riešenie povrchov fasád, ktoré sú osvedčené a certifikované aj v Českej republike. Fasáda domu je vizitkou ich majiteľov a vďaka novým stavebným reseni ju možno odlíšiť od okolia. Kreativita a individuálny prístup pri výbere povrchu fasády je takmer neobmedzený.

Prevádzka počas epidémie COVID-19
Upozornenie týkajúce sa prevádzky počas epidémie COVID-19

Prevádzka počas epidémie COVID-19

Aj napriek mimoriadnej situácií spôsobenej šírením nového typu koronavírusu i naďalej prijímame objednávky a zabezpečujeme distribúciu materiálov. Radi by sme vás však požiadali o oboznámenie sa s bezpečnostnými opatreniami, ktoré sme sa rozhodli prijať z dôvodu ochrany vášho zdravia a zdravia našich zamestnancov.

Rýchle vyhľadávanie na webe

Sto Slovensko, s.r.o.

Spoločnosť Sto Slovensko, s.r.o. ponúka široký sortiment zatepľovacích systémov, farby pre fasády a interiéry, fasádnych a interiérových omietok, akustické systémy a omietky či predsadené fasády. Do sortimentu spoločnosti taktiež patria výrobky na povrchové úpravy podláh, ochranu a sanáciu betónu a interiérové zateplenie stien a stropov.


Výrobný program dopĺňa bohatá ponuka služieb, ako sú architektonické návrhy pre fasády a interiéry ColorStudio. Poradenstvo a technická podpora pre investorov a projektantov od prípravy projektu až po jeho realizáciu


Nové moderné kreatívne povrchy fasád si možno prezrieť na webe www.sto.sk/fasady a farebnú paletu vyše 800 odtieňov nájdete vo vzorkovníku StoColor System.

Kontakty

V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok týkajúcich sa produktov alebo služieb spoločnosti Sto sa na nás neváhajte obrátiť.


Tel.: +421 911 650 114