Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

O spoločnosti

Sto s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Sto SE & Co. KGaA, ktorý patrí medzi popredných celosvetových odborníkov a dodávateľov fasádnych zatepľovacích systémov. Počas dlhoročného pôsobenia na Slovenskom trhu si vďaka kvalitným produktom a ponúkaným službám získala dobré meno medzi realizačnými firmami, architektmi a projektantmi, pre ktorých je spoľahlivým partnerom pri realizácii stavieb či ich úpravách a rekonštrukciách. Snahu spoločnosti zachovať a zvýšiť hodnotu aj estetické pôsobenie stavieb charakterizuje heslo „Stavať zodpovedne“, ktorým sa spoločnosť riadi medzinárodne. Typickým poznávacím znamením je nezameniteľné žlté vedierko.

Filozofia spoločnosti

Filozofia spoločnosti

Pobočky Sto

Pobočky Sto

Skupina Sto

Skupina Sto

Sto nadácia

Sto nadácia

Životné prostredie

Životné prostredie

Kariéra v Sto

Kariéra v Sto

Chcete sa dozvedieť viac o Sto?

O ambíciách a realite

Stiahnite si brožúru spoločnosti Sto O ambíciách a realite.


Dozviete sa čo spoločnosť poháňa. Prečo sa radí medzi technologických lídrov v stavebníctve v medzinárodnom meradle. Ako premýšľame nad jednotlivými aspektmi stavby. A tiež prečo si spoločnosť zvolila heslo „Stavať zodpovedne“.


Sto kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok či pripomienok týkajúcich sa produktov alebo služieb spoločnosti Sto sa neváhajte na nás obrátiť.


Tel.: +421 911 650 114


Sto Slovensko, s.r.o.

Pribylinská 2

831 04 Bratislava

tel.: +421 244 648 142

fax.: +421 244 453 075