Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Pozvánka na webinár: Prečo sú vzory a plastické dekoratívne prvky zárukou originálneho dizajnu fasády?

Online webinar 21.10.2021

Čo sa na webinári dozviete?

  • Ako lišty, profily, rímsy a ďalšie kreatívne prvky vyzdvihnú originalitu projektového riešenia?
  • Prečo sú fasádne profily, šambrány, rímsy, oblúky, bosáže a ďalšie dekoratívne prvky fasády vhodné pre všetky typy budov?
  • Ako možno vyhovieť individuálnym požiadavkám investora a architekta?


Začiatok online webináru: vo štvrtok 21.10.2021 o 10.00 hod


Dôležité informácie k webinári

Webinár je ZDARMA. Zároveň k nemu nepotrebujete žiadne špeciálne technické vybavenie. Stačí sa zaregistrovať.Kto webinár povedie?

Celým cyklom webinárov Vás povedie Ing. Arch. Ľudovít Jelemenský (project manager spoločnosti Sto), ktorý sa viac ako 10 rokov venuje architektom so zameraním na fasády a zateplenie. Má za sebou stovky rozhovorov a projektov, kde navrhoval a odporúčal požadované kreatívne povrchy podľa priania architektov a investorov.


Harmonogram (10.00 - 11.00 hod)

  • Predstavenie dôležitých vlastností ífasádnych prvkov StoDeco
  • Možnosti použitia plastických vzorov na fasáde a v interiéri
  • Záver a priestor pre diskusiu


Čo je webinár a ako prihlásenie funguje?

Webinár si predstavte niečo ako Skype hovor. Inými slovami, jedná sa o tzv. Živú formu online komunikácie, ktorá prebieha prostredníctvom internetu iba cez webový prehliadač. Na zaregistrovaný e-mail vám zašleme link, vďaka ktorému sa dostanete do online priestoru webináre. Tam môžete sledovať prezentáciu, pýtať sa na otázky. Všetko je zároveň online, nachádzať sa tak môžete kdekoľvek, stačí vám len internet.

K účasti na webinári nepotrebujete žiadne špeciálne technické vybavenie, zúčastniť sa tak môže úplne každý. Počas webináre zodpovieme všetky vaše otázky, ktoré zašlete v predstihu na l.jelemensky@sto.com alebo i počas živého vysielania prostredníctvom chatu. Tešíme sa na vašu účasť a príjemnú diskusiu.

Kontakt

Ľudovít Jelemenský

Projektový manager Sto

Tel.: +421 911 65 07 74

Email: l.jelemensky@sto.com

Online registrácia: