Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Nenechajte si ujsť aktuálne vydanie stavebných novín StoProfi Info

Spoločnosť Sto Slovensko vydáva 2x ročne noviny StoProfi Info, ktoré sú určené pre zručných remeselníkov a stavebných odborníkov. V každom vydaní v nich čitateľ nájde informácie o najnovších výrobkoch a systémoch Sto, ako aj aplikačné tipy, trendy a novinky z priemyselného sektoru. Atraktívny obsah má aj posledné vydanie StoProfi Info 1/2021, ktoré na titulnej strane prezentuje realizáciu drážkovanej fasády StoSignature Linear na rekonštruovanom supermarkete COOP v Lednici.


V novom čísle novín nájdete aj informácie:

  • o dokonale fungujúcom, ekologickom fasádnom zatepľovacom systéme StoTherm Wood, ktorý je skvele vyladeným pre potreby výrobcov drevostavieb.
  • remeselníci, ktorí realizujú podlahové povrchy podzemných garáží a parkovacích domov, uvítajú krátke predstavenie systému StoCretec.
  • v novom vydaní nechýba ani pracovný postup montáže závesného prvku StoFix Trawik ALU-RF, ktorý uľahčí kotvenie zábradlí či okeníc na fasáde.
  • inšpiratívny je tiež popis jednoduchého spôsobu, ako dosiahnuť imitáciu dreva na fasáde s obkladovými pásmi StoVeneer Wood
  • univerzál pre sokle, StoLevell SW plus je lepidlo, stierka a omietka v jednom. A vyskúšať ho má zmysel – aj o tom sa dočítate v novom StoProfi Info.


A ako sme začali, tak aj končíme – po prečítaní bulletinu budete určite súhlasiť, že realizovať drážkovanú textúru omietok StoSignature (objekt s touto textúrou je na titulnej strane) nie je žiadna veda.


Celé vydanie vo formáte PDF nájdete

.

Na stiahnutie

Stiahnite si noviny StoProfi Info 2021/01 vo formate PDF.