Note: You are using Internet Explorer 11, which may have display errors, we recommend using a browser such as Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge or Safari

späť

Základná vrstva aj v nepriaznivých podmienkach

stofasady_465_220_title_image

Blížiace sa chladné a studené jesenné počasie nemusí byť dôvodom pre zastavenie prác na fasáde. Nová stierková hmota StoArmat Classic HD s inovatívnou technológiou hybridného schnutia (HybridDrying) vytvrdne v celej svojej hrúbke v priebehu 2 až 4 dní a to aj v tých najnepriaznivejších poveternostných podmienkach.

Bez ohľadu na vlhkosť a chlad si pri použití StoArmat Classic HD ako aj ostatných výrobkov Sto určených do zlého počasia predĺžite stavebnú sezónu o celých 70 dní. Práce môžete bezpečne plánovať aj v nepriaznivom počasí a s každou fasádou budete hotoví ešte pred Vianocami. Navyše, na rozdiel od ostatných, môžete na jar začať oveľa skôr.

Ako funguje technológia HybridDrying?

Patentovaná technológia Hybrid Drying (HD) kombinuje prednosti organických a minerálnych materiálov. Spája schopnosť minerálnych materiálov vytvrdnúť v celej svojej hrúbke s vysokou mechanickou odolnosťou a schopnosťou zabrániť tvorbe trhlín organických materiálov. Táto technológia sa nestará len o rýchle vytvorenie zaschnutého filmu na povrchu materiál, ale umožňuje rýchle schnutie StoArmat Classic HD vďaka hydratácií.

Výhody použitia StoArmat Classic HD:

  • Povrchová vrstva fasády môže byť aplikovaná po 2 až 4 dňoch
  • Ideálna stierka pri použití v rozmedzí teplôt +1 až +10°C
  • Veľmi rýchlo vysoko odolný proti dažďu už šesť hodín od aplikácie
  • Mrazuvzdornosť až do -5°C
  • Spracovateľnosť 1 až 2,5 hodiny
  • Ideálny na polystyrén a minerálnu vlnu

Na stiahnutie

Stiahnite si produktový leták o StoArmat Classic s technológiou HybridDrying.

Potrebujete poradiť?

Ak potrebujete poradiť alebo by ste si radi vyskúšali použitie StoArmat Classic HD priamo na stavbe neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.