späť

Objednajte si bezplatné vzorky kreatívnych omietok StoSignature

vzorky_stosignature

Vzorky tých najobľúbenejších kreatívnych povrchov fasádnych omietok StoSignature je teraz možné bezplatne objednať na našom webe www.sto.sk/fasady. Stačí vyplniť jednoduchý registračný formulár a my Vám zadarmo zašleme vzorky povrchov omietok StoSignature.

StoSignature umožňuje vyzdobiť povrch fasád s osvedčenými a napriek tomu ojedinelými textúrami, od klasických až po originálne. Architekti, ktorí už vzorky dostali, potvrdzujú: „Urobiť si predstavu o skutočných možnostiach kreatívnych omietok StoSignature je so vzorkami oveľa jednoduchšie." Ľahko tak vytvoríte svoje vlastné unikátne dielo, s vašim vlastným a jedinečným rukopisom.

Spoznajte netušené možnosti kreatívnych fasád Sto

stofasady_465_1

Preskúmajte stránky www.sto.sk/fasady, kde nájdete nie len ukážky kreatívnych povrchov, ale taktiež nekonečné možnosti stvárnenia kontaktných zatepľovacích systémov či prevetrávaných fasád, ktoré Vám dovolia experimentovať s tvarom budovy. Inšpirujte sa veľkou paletou povrchov, ktoré pre Vás vytvoríme na mieru.

Inšpirácie zo sveta architektúry

inspires

Pokiaľ máte záujem o viac noviniek a inšpiráciu z oblasti architektúry, tak sa prihláste k odberu noviniek z nášho on-line časopisu StoInspires.sk