späť

Náter Stocolor Climasan čistí vzduch podľa vzoru prírody

18168
StoColor Climasan

Ako získať čistý vzduch? Stačí len zapnúť svetlo. Interiérový disperzné matný náter stien a stropov StoColor Climasan od firmy Sto dokáže aj bez UV-žiarenia aktívne odstrániť zápach a zlepšiť ovzdušie v miestnosti.

Viaže a odbúrava totiž škodliviny, ktoré uvoľňuje nábytok, záclony, cigaretový dym, zápach z kuchyne a ďalšie zdroje alebo ktoré sa dostanú do miestnosti oknom. Náter sa osvedčí nielen v obytnej miestnosti, ale aj v náročných priestoroch napr. reštaurácií, kaviarní, školských tried, škôlok či predajní.

StoColor Climasan používa rovnaký efekt: vplyvom svetla sa aktivuje katalyzátor, ktorý je v nátere a ktorý neutralizuje organické škodlivé látky z ovzdušia. Látky, ktoré sú v miestnosti rozptýlené vo vzduchu, sa ukladajú na natreté povrchy stien a stropov. Mechanizmus a funkčnosť náteru je potvrdená skúšobňami.

NÁTER STOCOLOR CLIMASAN ČISTÍ VZDUCH PODĽA VZORU PRÍRODY 3

StoColor Climasan je zatiaľ prvá a jediná vnútorná farba, ktorá je funkčná bez UV-žiarenia. Náter využíva princípu fotokatalýzy, ktorý je starý ako príroda sama. Za pomoci svetla a chlorofylu produkujú rastliny kyslík a cukry


Viac o StoColor Climasan

Produktová stránka StoColor Climasan

StoColor Climasan

Fotokatalytická interiérová farba zabezpečuje svieži vzduch a zlepšuje klímu v miestnosti.

film | 1:05