PODLAHY - PODLAHY

POUŽITIE
V rámci komplexnej ponuky výrobkov na celkovú rekonštrukciu a revitalizáciu ponúka STOMIX materiály vhodné na renováciu podláh v interiéroch. Systém je vhodný aj na vytvorenie celkom novej podlahy. Podlahová stierka ALFAFORM SCE vyrovnáva nerovnosti betónových, cementových a polymércementových povrchov pod vrstvou určenou na chodenie. K hlavným výhodám samonivelačnej podlahovej zmesi patrí rýchle a ľahké spracovanie hmoty a krátky čas realizácie. Výsledkom je dokonale rovný, hladký a trvanlivý povrch, ktorý je zárukou dlhej životnosti celej podlahy. Ako konečnú povrchovú úpravu je možné zvoliť dlažbu, plávajúcu podlahu, linoleum alebo koberec. Systém je určený na podlahy so stredným zaťažením v obytných aj priemyselných budovách.

ODPORUČENÝ POSTUP
Vyzretý, suchý a súdržný podklad zbavený prachu a mastnoty sa najprv napustí vhodným penetračným lakom (lak EH). Hmota sa pripraví zamiešaním s vodou podľa návodu a po krátkom premiešaní a odležaní je pripravená na použitie. Počas celej práce treba dodržiavať odporúčanú teplotu materiálu aj prostredia. Samonivelačná zmes ALFAFORM SCE je schopná vyrovnať nerovnosti do 15 mm. Nanáša sa rozlievaním pomocou ozubeného hladidla a odvzdušňovacieho valčeka. Na styku zvislých stien a podlahy sa na zaistenie dilatácie vložia papierové rohové dilatačné lišty. Po vyschnutí je možné položiť zvolenú vrchnú vrstvu. Na nalepenie dlažby odporúčame použiť lepiaci tmel radu BETAFIX. Podlahu je možné tiež natrieť farbou GamaCOLOR S.

Sprievodca riešeniami spoločnosti STOMIX®

PODLAHY


Podlahový systém predstavuje ucelený rad výrobkov vhodných na renováciu aj nové položenie podláh. Obsahuje samonivelačné a hydroizolačné hmoty, odolné podlahové farby a sofi stikované lepidlá na kladenie dlažby.

Aktuálne

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.Viac »

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
Viac »

STOMIX Akadémia v Košiciach

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.