FASÁDY - Špeciálne omietkoviny a fasádne farby

FLEXIBILNÁ OMIETKA
Ponúkame špeciálne fl exibilné omietkoviny, ktoré sú určené aj pre najnáročnejších zákazníkov a do ťažkých podmienok. Omietkoviny BETADEKOR AF-FLEX sa vyznačujú veľkou pružnosťou a je možné ich úspešne použiť na namáhané miesta s očakávaným vznikom trhlín. BETADEKOR AF-FLEX dokáže po vytvrdení prekryť trhliny až do 1,2 mm.

FARBY
Okrem omietkovín ponúkame tiež rad akrylátových, silikónových alebo silikónakrylátových fasádnych farieb radu GamaDEKOR , ktoré obsahujú účinné prísady, zabraňujúce tvorbe plesní, rias a machov a vytvárajú odolnú a umývateľnú vrstvu. Pri výbere farieb je vhodné zohľadniť najmä materiál, štruktúru podkladu a miestne podmienky. STOMIX používa farebný systém Natural Color System , ktorý obsahuje viac než 1 000 odtieňov. Na vonkajšie použitie ponúkame farby GamaDEKOR F, SA a SIL; na premostenie vlasových trhliniek sú určené tiež fl exibilné akrylátové farby GamaDEKOR FLEX. Plnené farby GamaDEKOR FS a FSE so zvýšeným obsahom plnív vytvárajú na omietke štruktúru podobnú frotétkanine (trend tzv. talianskych omietok). Vytvorený povrch má premenlivú hrúbku 0,1–0,8 mm a je umývateľný

Související produkty


Sprievodca riešeniami spoločnosti STOMIX®

FASÁDY


STOMIX ponúka rad omietkovín, farieb a ďalších produktov, vhodných na kompletnú renováciu exteriéru budov a ich farebné riešenie. Ak dom nezatepľujete, odporúčame ucelený omietkový systém, ktorý sa skladá zo základnej vrstvy tvorenej stierkou a výstužnou sieťovinou,z omietkovín radu BETADEKOR a fasádnych farieb GamaDEKOR , ktoré sú k dispozícii v širokej palete odtieňov. Sortiment zahŕňa aj mozaikové dekoratívne omietkoviny ALFADEKOR či fl exibilné obkladové pásky Brick Flexy, ktoré umožňujú vytvoriť jedinečný a originálny vzhľad každej stavby.

Aktuálne

STOMIX Akadémia v Košiciach

Seminár pre projektantov Košice

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

Prinášame bezúdržbový balkón

5.4.2018V snahe dopriať vám čo najbezpečnejšie riešenie pre balkóny a lodžie, o ktoré sa nebude treba starať a vydrží pokiaľ možno doživotne sme vyvinuli prvý bezúdržbový balkónový systém STOMIX BETAFORM PU.Viac »

TÚTO ZIMU MÔŽETE BYŤ VYSMIATY...

1.1.2018Využite zimnú akciu pre interiérový program spoločnosti STOMIX vrátane produktovej novinky ALFAFORM SCS, ktorá v sebe spája armovaciu stierku a štukovú omietku za veľmi dobrú cenu.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.