Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

AKTUALITY - 31.7.2018

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.

Od augusta tohto roku sú obchodné aktivity značky STOMIX neoddeliteľnou súčasťou aktivít spoločnosti Sto Slovensko s.r.o.. Je to ukončenie fúzie, ktorá sa začala v roku 2011, kedy spoločníci firmy STOMIX predali svoje podiely koncernu Sto. Obchodná filozofia firmy aj značka STOMIX pritom naďalej zostali zachované. Od 1. augusta 2018 sa situácia mení a obe značky budú do budúcnosti pôsobiť pod jednou spoločnou strechou - a to ako na Slovensku, tak aj v Českej republike.

Ing. Václav Kostka, konateľ Sto Slovensko s.r.o., k tomu dodáva: „Vtedajšie kapitálové prepojenie nám otvorilo nové perspektívy a súčasne poskytlo kapitálovú stabilitu firme STOMIX. Dokonale sme si overili, že vzájomná synergia je výhodná nielen pre naše spoločnosti, ale aj pre našich obchodných partnerov. Teraz nastáva nová fáza, v ktorej budeme vystupovať spoločne v tradičnej žltej farbe značky Sto. Pracovné príležitosti zostanú plne zachované, obchod a komunikáciu to maximálne zjednoduší a navyše to uľahčí aj výraznejšie zapojenie kapacít výrobného závodu STOMIX do aktivít nášho materského koncernu Sto SE & Co. KGaA."

Sto Slovensko s.r.o. je dcérskou spoločnosťou koncernu Sto SE & Co. KGaA, ktorý patrí medzi najväčších celosvetových dodávateľov fasádnych zatepľovacích systémov. Na slovenskom trhu pôsobí koncern Sto od roku 1995, do júla 2018 vo forme organizačnej zložky, odteraz už ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Postavenie lídra trhu má značka Sto v segmente kontaktných zatepľovacích systémov, predsadených prevetrávaných fasádnych systémov, omietok, fasádnych náterov a obkladov fasád či sanačných a ochranných systémov. Prednosťou v oblasti zateplenia je vysoko kvalitný sortiment, ktorý presvedčí ako z estetického, tak aj stavebno-fyzikálneho hľadiska a je možné s ním systémovo zatepľovať moderné i historické budovy. Sto tiež ponúka najčistejšie prírodné materiály pre povrchové úpravy interiérov. Do sortimentu Sto patrí tiež množstvo inteligentných riešení akustiky alebo podlahové systémy Sto Cretec.

Ďalšie fotografie
Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Ďalšie aktuality

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX. CELÁ AKTUALITA»

Zmeny distribučných centier STOMIX

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
CELÁ AKTUALITA»

STOMIX Akadémia v Košiciach

Seminár pre projektantov Košice

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018. CELÁ AKTUALITA»

ARCHÍV AKTUALÍT »

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.