Kvalita je samozrejmosťou

V oblasti stavebných, legislatívnych a výrobných požiadaviek môžeme predložiť všetky požadované osvedčenia nielen v rámci národných predpisov, ale aj v rámci Európskej únie.

Kvalita je v modernej priemyselnej výrobe chápaná ako schopnosť výrobcu zaistiť, aby výrobný proces prebiehal podľa presne zdokumentovaných postupov, aby ich dodržiavanie bolo účinne kontrolované a aby bolo zaručené, že kvalita výrobkov je stála. Preto je zavádzaný tzv. Systém riadenia akosti podľa európskych noriem ISO radu 9000, ktorý stanovuje, aké zásady musia byť dodržiavané od nákupu surovín, nástrojov a ďalších pomocných materiálov, až po expedíciu hotového výrobku. Systém riadenia akosti bol v našej spoločnosti zavedený v roku 1999. Pravidelnými auditmi preukazujeme kvalitu výroby podľa požiadaviek ČSN EN ISO 9001:2001.

Koncom februára roku 2004 prebehol v našej spoločnosti audit, ktorý preveroval zavedenie a udržiavanie systému environmentálneho manažmentu (vplyv výroby na životné prostredie a ekológiu). Tento audit preukázal splnenie všetkých požiadaviek podľa normy ČSN EN ISO 14001:1997 a na jeho základe nám bol udelený certifikát.

Audity na politiku akosti a politiku environmentu vykonáva autorizovaná osoba: spoločnosť QUALIFORM, a. s. Brno.

Spolu s kvalitnou výrobou a šetrnosťou k životnému prostrediu je pre nás prioritou aj konečný zákazník. Ochrana spotrebiteľa je v Európskej únii jednou z oblastí, ktorej je prikladaný dôležitý význam. Začiatkom septembra roku 2005 sme sa stali prvým českým výrobcom zatepľovacích systémov, ktorý je držiteľom Európskeho technického schválenia – ETA. Vlastníctvom tohto certifikátu, potvrdzujeme, že spĺňame požiadavky harmonizovanej technickej špecifikácie, čo nás (spolu s ostatnými dokumentmi) oprávňuje niesť európske označenie zhody CE.

Důležité dokumenty
CERTIFIKÁT ISO 9001:2008 No. Q-192 - 1
CERTIFIKÁT ISO 14001:2004 No. E 192 - 1
Technické posúdenie STX.THERM SANA

Pridajte sa k nám

Prečo pracovať pre spoločnosť STOMIX

K hodnotám spoločnosti STOMIX patrí rešpekt k svojím zamestnancom a starostlivosť o ich rozvoj. Dokážeme odmeniť kvalitne odvedenú prácu a v rámci starostlivosti zamestnancov ponúkame radu sociálnych výhod.

Aktuálne ponúkané pozície:

V tejto chvíli nehľadáme žiadne pozície

Oslovte nás priamo cez dotazník pre uchádzačov o zamestnanie. »

Vernostný program STOMIX Expert

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Odmeny za zateplenie rodinného domu

Ste živnostník alebo malá realizačná firma, ktorá sa zaoberá zatepľovaním rodinných domov? Spolupráca so spoločnosťou STOMIX je odteraz ešte omnoho zaujímavejšia. Staňte sa členom nášho bonusového programu, ktorý vás odmení za kvalitnú prácu.více »

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Spoločnosť STOMIX na Slovensku

Kontaktné informácie zobrazíte kliknutím na príslušný región na mapke alebo výberom z menu:

STOMIX International - www.stomix.com

Aktuálne

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta aj aktivity značky STOMIX

Súčasťou spoločnosti Sto Slovensko sú od augusta  aj aktivity značky STOMIX

31.7.2018Koncern Sto dokončil k 1. augustu 2018 fúziu, ktorá začala v roku 2011 kapitálovým prepojením spoločností Sto a STOMIX.Viac »

Zmeny distribučných centier STOMIX

24.7.2018Vážení obchodní partneri,
touto cestou by sme Vás radi informovali o nastávajúcich zmenách, ktoré sa dotknú regionálnych distribučných centier STOMIX v Bratislave a vo Zvolene s platnosťou od 1. augusta 2018. Zároveň Vás prosíme, aby ste nižšie uvedenému oznamu venovali zvýšenú pozornosť.
Viac »

STOMIX Akadémia v Košiciach

10.4.2018Prijmite naše pozvanie na aprílový seminár, určený pre pracovníkov projekčných kancelárii a odbornú verejnosť zo stavebníctva, kde Vám predstavíme najnovšie výsledky vývoja v oblasti stavebných riešení a produktových noviniek pre sezónu 2018.Viac »

archív aktualít »

Realizační partneri

Zoznam partnerských spoločností

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.