Prinášame bezúdržbový balkón

ARCHÍV AKTUALÍT - 5.4.2018

Bezúdržbový balkónový systém STOMIX Betaform PU

V snahe dopriať vám čo najbezpečnejšie riešenie pre balkóny a lodžie, o ktoré sa nebude treba starať a vydrží pokiaľ možno doživotne sme vyvinuli prvý bezúdržbový balkónový systém STOMIX BETAFORM PU.

Rekonštrukcia balkónov a lodžií je jednou z najproblematickejších častí obnovy bytových či rodinných domov. Problematické je nie len jeho samotné zateplenie, ale aj klzká a časom odpadávajúca dlažba, ktorá robí starosti takmer všetkým obyvateľom bytov a domov.

Naše prevratné riešenie používa ako povrchovú vrstvu namiesto klasickej dlažby inteligentnú polyuretánovú živicu. Balkón tak získa originálny a moderný vzhľad a zároveň zabránite problémom s odpadávajúcou dlažbou a tým aj dodatočným nákladom na jej opravy.

Jedinečná technológia inteligentných polyuretánových živíc zabezpečí povrch balkónu proti prenikaniu vlhkosti a silnú mechanickú odolnosť.

Spoľahlivé riešenie bez dlažby s overenou životnosťou

  • Bezúdržbové riešenie s overenou životnosťou
  • Inteligentná povrchová úprava, ktorá sa sama prispôsobí poveternostným podmienkam
  • Vhodný pre rekonštrukcie aj novostavby
  • Nádherný a moderný balkón
  • Dokonalá ochrana balkóna proti vode
  • Už žiadne odpadávajúce dlaždice
  • Silná mechanická odolnosť proti poškodeniu
  • Bezpečný protišmykový povrch

 

 

 

 

Ďalšie fotografie
Skladba balkónového systému STOMIX BETAFORM PU. Vďaka polymérovej povrchovej úprave získa balkón nádherný a trvácny zhľad. Povrchovú úpravu je možné vybrať z ôsmych farebných odtieňov. Dokážete tak dokonalo zladiť balkón či lodžiu s farbou fasády. Stiahnite si brozuru o balkónovom systeme

Napíšte nám

Máte otázky, pripomienky či podnet? Neváhajte nás kontaktovať pomocou priloženého formuláru.

Na Vaše otázky Vám radi odpovieme.

Meno
E-mail
PSČ
Odkaz
 

Výpis archívu

Prinášame bezúdržbový balkón

5.4.2018V snahe dopriať vám čo najbezpečnejšie riešenie pre balkóny a lodžie, o ktoré sa nebude treba starať a vydrží pokiaľ možno doživotne sme vyvinuli prvý bezúdržbový balkónový systém STOMIX BETAFORM PU. CELÁ SPRÁVA»

TÚTO ZIMU MÔŽETE BYŤ VYSMIATY...

1.1.2018Využite zimnú akciu pre interiérový program spoločnosti STOMIX vrátane produktovej novinky ALFAFORM SCS, ktorá v sebe spája armovaciu stierku a štukovú omietku za veľmi dobrú cenu. CELÁ SPRÁVA»

Prevádzková doba počas sviatkov

1.12.2017S blížiacimi sa vianočnými a novoročnými sviatkami, by sme Vás radi informovali o prevádzkových hodinách našich regionálnych distribučných centier. CELÁ SPRÁVA»

Zmena konateľa spoločností STOMIX v Čechách a na Slovensku

27.7.2017Ing. BERNARD BENKO nastupuje na pozíciu konateľa spoločností STOMIX.
CELÁ SPRÁVA»

Ušetrite na zateplení domu

1.5.2017Uvažujete o zateplení rodinného domu a chceli by ste výrazne ušetriť? Odpustíme Vám až 30% z ceny zatepľovacieho systému a navyše získate úplne zadarmo predĺženú záruku na 5 rokov a množstvo ďalších výhod. CELÁ SPRÁVA»

Bezplatná termovízia bytového domu

10.1.2017Bývate v nezateplenom bytovom dome a zaujíma Vás, či sa oplatí dom zatepliť? Alebo nad zateplením uvažujete a potrebujete bezplatnú radu od odborníka? Spracujeme pre Vás úplne zadarmo termovízne snímkovanie a následnú analýzu bytového domu spolu s komplexným návrhom riešenia prípadných problémov. CELÁ SPRÁVA»

Poďakovanie za úspešný rok a prevádzka počas sviatkov

12.12.2016S blížiacich sa sviatočným obdobím, by sme vás veľmi radi upozornili na úpravu prevádzkového času v Regionálnych distribučných centrách spoločnosti STOMIX a zároveň Vám poďakovali za spoločne strávený rok. CELÁ SPRÁVA»

Nové distribučné centrum vo Zvolene

25.11.2016V rámci skvalitňovania logistických procesov a v snahe byt Vám neustále nablízku presúvame distribučné centrum Banská Bystrica , zodpovedné za zásobovanie regiónu stredného Slovenska, od 1. decembra do nových priestorov vo Zvolene. CELÁ SPRÁVA»

Ako sa zbaviť rias na fasáde?

26.5.2016Nové a efektívne riešenie predstavuje sanačný náter SMP Forte, ktorý zaistí dlhodobé odstránenie rias, húb a plesní z povrchu napadnutej fasády. CELÁ SPRÁVA»

Oznámenie o zmene sídla spoločnosti

2.5.2016Vážení obchodní partneri, dovoľujeme si Vám oznámiť, že s platnosťou od 29. apríla 2016 dochádza k zmene sídla spoločnosti STOMIX Slovensko, s.r.o. a zároveň dochádza k zmene korešpondenčnej adresy. CELÁ SPRÁVA»

Zateplite rodinný dom so štátnou dotáciou úplne bez starostí

21.3.2016Uvažujete o zateplení rodinného domu a radi by ste využili štátny príspevok? Máte zmätok v tom, čo všetko je pre získanie príspevku potrebné splniť? Chcete vedieť koľko Vás bude zateplenie stáť, potrebujete poradiť či hľadáte kvalitného dodávateľa zatepľovacieho systému? CELÁ SPRÁVA»

Nový produktový katalóg 2016

24.2.2016Tradične Vám pred zahájením stavebnej sezóny predstavujeme náš nový produktový katalóg, ktorý je obohatený o ďalšie zaujímavé novinky z oblasti zateplenia budov. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX Akadémie v Košiciach

9.2.2016Už tradične Vás pozývame na sériu odborných seminárov STOMIX Akadémia so zameraním na problematiku aplikácie alebo projektovania kontaktných zatepľovacích systémov podľa najnovších technologických trendov a platných noriem. CELÁ SPRÁVA»

Výdaj materiálu počas sviatkov

7.12.2015V nadväznosti na blížiace sa vianočné a novoročné sviatky, by sme Vás radi informovali o prevádzkových dňoch na našich regionálnych distribučných centrách. CELÁ SPRÁVA»

Komplexná obnova bytových domov 2015

19.10.2015Zúčastnite sa spolu s nami už tradičnej odbornej konferencie Komplexná obnova bytových domov, organizovanou Združením pre podporu obnovy bytových domov ktorej ďalší ročník sa uskutoční 25. – 27. novembra 2015 v Grand Hoteli Pernom v Podbanskom. CELÁ SPRÁVA»

Vylepšené riešenie pre zateplenie balkónov

14.7.2015Rozhodli sme sa vyjsť v ústrety požiadavkám investorov a realizačných firiem na zjednodušenie systému rekonštrukcie balkónov a lodžií tak, aby sa minimalizovali nedostatky spôsobené neodbornou montážou a zároveň bola zachovaná ich dlhodobá životnosť. Výsledkom nášho vývoja je nový, jednoduchší a lacnejší variant balkónového systému PROFI. CELÁ SPRÁVA»

Dajte svojim stavbám STYLE

3.6.2015Naši odborníci zozbierali najčastejšie požiadavky investorov a architektov na farebné stvárnenie fasády a vznikol tak jedinečný vzorkovník farieb STOMIX STYLE. Nájdete v ňom až 80 nových odtieňov zaručujúcich moderný a svieži vzhľad pre každú stavbu. CELÁ SPRÁVA»

Manuál kvalitnej obnovy bytových domov Prešov

25.5.2015Spoločnosť STOMIX spolu so Združením pre podporu obnovy bytových domov a organizačnými partnermi si Vás dovoľujú pozvať na odborný seminár s názvom Manuál kvalitnej obnovy bytových domov, ktorý sa uskutoční 3. júna 2015 na Mestskom úrade v Prešove. CELÁ SPRÁVA»

Rozšírená ponuka kotiev s výhodnou cenou

28.4.2015Predstavujeme Vám rozšírenú ponuku kotiev pre zatepľovacie systémy, ktorú sme obohatili o produkty značky Wkret. Kotevné prvky vynikajú nie len kvalitou spracovania, ale predovšetkým výhodnou cenou, ktorá Vám umožní zníženie ceny za m2 zatepľovacích systémov čím získate v kombinácii s kvalitou našich produktov konkurenčnú výhodu. CELÁ SPRÁVA»

Zateplenie rodinného domu s atraktívnou zľavou

30.3.2015Kvalitné zateplenie rodinného domu nemusí byť finančne náročné. Spoločnosť STOMIX pripravila ponuku aj pre zákazníkov, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov. S nami môžete zatepliť svoj rodinný dom s výhodnou zľavou. Nečakajte na ďalšie nedoplatky za energie a začnite šetriť hneď. CELÁ SPRÁVA»

Všetko o systéme STX.THERM SANA

15.3.2015Hľadáte podrobné informácie o zateplení systémom STX.THERM SANA? Chcete mať k dispozícii všetky podklady potrebné pre projektovanie či montáž? Alebo máte záujem o bezplatné vzorky systému s pútavou publikáciou? Pripravili sme pre vás samostatné webové stránky, kde nájdete všetky potrebné informácie s možnosťou bezplatného objednania si vzoriek. CELÁ SPRÁVA»

Nový produktový katalóg

6.3.2015S blížiacim sa začiatkom stavebnej sezóny Vám už každoročne prinášame vynovený katalóg produktov spoločnosti STOMIX a opäť sme pre Vás pripravili množstvo zaujímavých nových riešení. CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na veľtrh Coneco 2015

5.3.2015Srdečne Vás pozývame na veľtrh Coneco 2015, ktorý sa uskutoční v dňoch 25. – 28. marca 2015 vo výstavisku Incheba Expo Bratislava. Naše konzultačné a poradenské centrum nájdete v hale D. CELÁ SPRÁVA»

Konferencia Správa budov 2015

25.2.2015V dňoch 18. – 20. marca 2015 sa uskutoční v Starej Ľubovni konferencia Správa budov a spoločnosť STOMIX bude opäť jej súčasťou. Už tradičné stretnutie odborníkov z oblasti správy budov, stavebníctva a verejných inštitúcií ponúkne program nabitý zaujímavými prednáškami popredných odborníkov a prinesie Vám mnoho praktických informácií. CELÁ SPRÁVA»

Seminár na tému: PODMIENKY ZHOTOVOVANIA ETICS A ZABUDOVANIA VONKAJŠÍCH OTVOROVÝCH KONŠTRUKCIÍ PRI OBNOVE BUDOV

17.2.2015Pozývame Vás na odborný seminár organizovaný Technickým skúšobným ústavom stavebným v spolupráci so Združením pre zatepľovanie budov, ktorého cieľom je sprostredkovať všetkým zainteresovaným stranám podrobný výklad k novým právnym a technickým predpisom súvisiacich so zhotovovaním zatepľovacích systémov. CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na seminár: Manuál kvalitnej obnovy bytových domov

16.2.2015Zúčastnite sa spolu s nami a našimi partnermi odborného semináru s názvom Manuál kvalitnej obnovy bytových domov, ktorý sa uskutoční 25. februára v Senici. Seminár je určený všetkým, ktorí plánujú obnovu či zateplenie bytového domu a chcú získať dostatok informácií o tom, ako vybrať tých najlepších dodávateľov. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX Akadémia Košice

28.1.2015Príďte si zdokonaliť svoje vedomosti v oblasti aplikácie kontaktných zatepľovacích systémov a získate tak osvedčenie na realizáciu ETICS spoločnosti STOMIX. Okrem zaujímavých pracovných postupov s ohľadom na detaily sa dozviete viac aj o pripravovaných novinkách v našom produktovom portfóliu. CELÁ SPRÁVA»

Ako je na tom Slovensko so zateplením?

7.1.2015Viete koľko rodinných či bytových domov je zateplených? Aký je podiel zateplených domov podľa obdobia ich výstavby, či v ktorom kraji sa nachádza najviac budov, ktoré ešte potrebujú rekonštrukciu? Predstavu získate z novej publikácie vydanej Štatistickým úradom SR. CELÁ SPRÁVA»

Výdaj materiálu počas sviatkov

5.12.2014Vážení obchodní partneri,
v nadväznosti na blížiace sa vianočné a novoročné sviatky, by sme Vás radi informovali o prevádzkových dňoch na našich regionálnych distribučných centrách.
CELÁ SPRÁVA»

Sprievodca technickými riešeniami STOMIX

18.9.2014Pre zjednodušenie práce projektantov či architektov Vám teraz ponúkame Sprievodcu technickými riešeniami STOMIX. CELÁ SPRÁVA»

Výhodná akcia pre rodinné domy pokračuje

30.7.2014Uvažujete o zateplení rodinného domu? Chceli by ste získať kvalitný zatepľovací systém za zvýhodnenú cenu? Viete, že teraz získate k zatepleniu domu dekoratívnu omietku len za 1 € ? CELÁ SPRÁVA»

Nový vernostný program pre živnostníkov

22.5.2014Ste živnostník alebo malá realizačná firma, ktorá sa zaoberá zatepľovaním rodinných domov? Spolupráca so spoločnosťou STOMIX je odteraz ešte omnoho zaujímavejšia. Staňte sa členom Klubu Expert, nového bonusového programu, ktorý vás odmení za kvalitnú prácu. CELÁ SPRÁVA»

Jarná akcia na zateplenie rodinného domu

7.4.2014Snívate o zateplení Vášho domu či novej fasáde? Využite atraktívne jarné zľavy a ako bonus získate dekoratívnu omietku len za 1 €. CELÁ SPRÁVA»

Zdvojovanie a sanácia nestabilných zatepľovacích systémov

18.3.2014Uvažujete o zdvojení zatepľovacieho systému? Potrebujete ukotviť nestabilné zateplenie alebo sa obávate kotvenia do problematických podkladov ako sú duté tehly či pórobetóny? CELÁ SPRÁVA»

Navštívte nás na výstave Coneco

12.3.2014Aj tento rok otvára novú stavebnú sezónu najväčší stavený veľtrh Coneco a spoločnosť STOMIX bude opäť jeho súčasťou. Naši odborní poradcovia Vám budú plne k dispozícií a pripravení zodpovedať na všetky otázky týkajúce sa zateplenia Vášho bytového či rodinného domu. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX Akadémia Košice

24.1.2014Zúčastnite sa spolu s nami STOMIX Akadémie v Košiciach, ktorá je určená pre pracovníkov realizačných firiem. Zdokonaľte si svoje vedomosti v technológií aplikácie zatepľovacích systémov a získajte osvedčenie o preškolení. CELÁ SPRÁVA»

Stiahnite si pokyny pre navrhovanie STX.THERM SANA

22.11.2013Na zjednodušenie práce projektantov sme pripravili pokyny pre navrhovanie zatepľovacieho systému STX.THERM SANA, ktoré slúžia ako základný metodologický predpis k navrhovaniu sanácie uvoľnených zatepľovacích systémov. CELÁ SPRÁVA»

Odborný seminár v Žiline

31.10.2013Dovoľte, aby sme Vás pozvali na ďalší z odborných seminárov zo série STOMIX TechForum, ktorý sa uskutoční dňa 20. novembra 2013, v hotely Dubná skala v Žiline. Certifikované zdvojovanie starších zatepľovacích systémov, riešenie pre sanáciu balkónových konštrukcií s minimalizáciou mokrých procesov, či zateplenie nebytových priestorov sú témy, ktoré prinášajú nie len odpovede na otázky, ktoré sa čoraz viac dostávajú do popredia, ale taktiež Vám pomôžu s rastom Vášho podnikania a prinášajú so sebou nové obchodné príležitosti. CELÁ SPRÁVA»

Nové priestory v Košiciach

17.10.2013Regionálne distribučné centrum v Košiciach nájdete od pondelka 21. októbra 2013 v nových priestoroch na adrese Južná Trieda 78. CELÁ SPRÁVA»

Zateplenie domu na splátky

10.10.2013Kvalitné zateplenie rodinného domu nemusí byť finančne náročné. Spoločnosť STOMIX pripravila ponuku aj pre zákazníkov, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov. S nami môžete zatepliť svoj rodinný dom aj na splátky. Nečakajte na ďalšie nedoplatky za energie a začnite šetriť hneď. CELÁ SPRÁVA»

Ako bývať v zateplenom dome

9.10.2013Zateplenie bytového domu Vám prináša množstvo výhod, ktoré sa priaznivo prejavia nie len na rodinnom rozpočte, ale taktiež znamenajú nevyhnutnú ochranu konštrukcie domu pred poveternostnými vplyvmi. Systémy certifikované Európskym technickým oprávnením (ETA) majú deklarovanú životnosť minimálne 25 rokov, avšak správnymi preventívnymi opatreniami je možné ich funkčnosť predĺžiť aj na 40 a viac rokov. Viete čo všetko si vyžaduje údržba zatepľovacieho systému ? Stiahnite si našu bezplatnú príručku, alebo sa neváhajte obrátiť na našich servisných technikov, ktorí Vám radi zodpovedajú na všetky otázky ohľadne údržby zateplenia Vášho domu. CELÁ SPRÁVA»

Revolučné riešenie pre zdvojovanie a sanáciu nestabilného zateplenia

13.8.2013Mnohé zo zatepľovacích systémov realizovaných v minulých rokoch začínajú vykazovať znaky nestability, ohrozujú zdravie obyvateľstva či sú navrhnuté tak, že nespĺňajú súčasné požiadavky na tepelnú úsporu budovy. Začínajú sa objavovať prvé požiadavky na riešenie vzniknutej situácie. Zatiaľ čo všetky predchádzajúce možnosti sanácie vychádzali z potreby odstránenia zatepľovacieho systému, alebo bol potrebný zásah do jeho konštrukcie, spoločnosť STOMIX prináša ako prvý výrobca na trh nový jedinečný systém sanácie a zdvojovania ETICS názvom STX.THERM SANA, bez potreby zásahu do stávajúceho zateplenia. CELÁ SPRÁVA»

Výhodné riešenie pre zateplenie stropu

10.6.2013Zateplenie stropu pivníc či iných nebytových priestorov je čoraz populárnejším riešením pri zvyšovaní energetickej efektívnosti budov. Spoločnosť STOMIX prináša na trh nové, ekonomicky efektívne riešenie s názvom STX.THERM STROP. Náš nový systém na zateplenie stropu je nie len finančne výhodný a nenáročný na prácu, ale široké spektrum ponúkaných povrchových úprav dokáže vykúzliť esteticky príjemné prostredie aj v takých všedných priestoroch ako sú suterény či garáže.
CELÁ SPRÁVA»

STOMIX TechForum pokračuje v Trenčianskych Tepliciach a Lučenci

17.5.2013Spoločnosť STOMIX Slovensko si Vás dovoľuje pozvať na pokračovanie série odborných seminárov STOMIX TechForum 2013 s témou Nové trendy v navrhovaní a aplikácií ETICS, ktoré sú určené pre odborníkov z oblasti stavebníctva a zatepľovania budov ako sú pracovníci projekčných kancelárií, konatelia realizačných firiem či správcovia budov. CELÁ SPRÁVA»

20 rokov zatepľujete s nami

9.5.20136. mája oslávila materská spoločnosť STOMIX v Českej republike významné jubileum – 20. výročie svojho založenia. V priebehu týchto rokov sme dodali zatepľovacie systémy pre viac ako 12 miliónov m2 fasád, čo v prepočte predstavuje 5 600 panelových domov, 16 000 rodinných domov a viac než 600 budov občianskej vybavenosti ako sú školy, radnice ...
Chceli by sme týmto poďakovať všetkým našim partnerov – od dodávateľov, cez množstvo spolupracujúcich firiem až po všetkých našich zákazníkov – za spoluprácu a za všetko, čo do tejto spolupráce vkladajú. Veľmi si vážime Vašej priazne a i do budúcna našou snahou zostáva čo najlepšie uspokojenie Vašich potrieb a obojstranne prínosná spolupráca.
CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na seminár "KOMPLEXNÁ OBNOVA BYTOVÝCH DOMOV" v Seredi

3.5.2013Spoločnosť STOMIX – expert na zateplenie Vás spolu so Združením pre podporu obnovy bytových domov pozývajú na seminár Komplexná obnova bytových domov, ktorý sa uskutoční dňa 7. Mája 2013 v zasadačke mestského úradu v Seredi pod záštitou primátora mesta. Odborným garantom seminára je prof. Ing. Dušan Petráš, PhD. CELÁ SPRÁVA»

Zmena kontaktných údajov

23.4.2013Dovoľte, aby sme Vás touto cestou upozornili na zmenu kontaktných e-mailových adries pre zasielanie objednávok na materiál. Prosíme Vás, aby ste Vaše objednávky zasielali na adresy:
RDC Bratislava - miskova@stomix.sk
RDC Zvolen - buckova@stomix.sk
RDC Košice - matyasova@stomix.sk
Ďakujeme za porozumenie a vopred sa ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.
CELÁ SPRÁVA»

STOMIX TechForum 2013

3.4.2013Spoločnosť STOMIX Slovensko si Vás spolu s realizačnými partnermi dovoľujú pozvať na sériu odborných seminárov STOMIX TechForum 2013 s témou Nové trendy v navrhovaní a aplikácií ETICS, ktoré sú určené pre odborníkov z oblasti stavebníctva a zatepľovania budov ako sú pracovníci projekčných kancelárií, konatelia realizačných firiem či správcovia budov.
CELÁ SPRÁVA»

Navštívne nás na výstave CONECO 2013

3.4.2013Dovoľujeme si Vás pozvať na návštevu Poradensko-konzultačného centra, Združenia pre podporu obnovy bytových domov v rámci výstavy CONECO 2013, v ktorom Vám ochotne poradia aj odborníci zo spoločnosti STOMIX Slovensko. CELÁ SPRÁVA»

Nová adresa RDC Košice

2.4.2013Vážení obchodní partneri,
ku dňu 1.4.2013 dochádza k zmene adresy prevádzkových priestorov Regionálneho distribučného centra spoločnosti STOMIX v Košiciach. Od daného dátumu nájdete našu Košickú pobočku na adrese Južná Trieda 74, 040 01 Košice.

CELÁ SPRÁVA»

Poďakovanie za spoluprácu

27.3.2013Dňom 27.marca 2013 končí pôsobenie nášho kolegu Mariána Pánika mladšieho v spoločnosti STOMIX Slovensko. Chceme mu v mene celej spoločnosti poďakovať za dlhoročné úsilie, výsledky a úspechy, ktorých sme vďaka nemu dosiahli. Prajeme mu veľa úspechov, šťastia a zdravia ako pracovnom tak i súkromnom živote a pevne veríme, že sa budeme stretávať i naďalej. CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na seminár "KOMPLEXNÁ OBNOVA BYTOVÝCH DOMOV"

28.2.2013Spoločnosť STOMIX – expert na zateplenie Vás spolu so Združením pre podporu obnovy bytových domov pozývajú na seminár na tému Komplexná obnova bytových domov, ktorý sa uskutoční dňa 13. marca 2013 v hoteli Alexandra v Púchove. CELÁ SPRÁVA»

POZVÁNKA NA ŠKOLENIE REALIZAČNÝCH FIRIEM

7.2.2013Spoločnosť STOMIX - expert na zateplenie. si Vás dovoľuje pozvať na školenie realizačných firiem, ktoré sa uskutoční v kongresovej hale (2. poschodie) na Moldavskej ceste 51 v Košiciach, dňa
26.2. 2013 v čase od 9,00 – 12,00 hod.
CELÁ SPRÁVA»

POZVÁNKA NA ODBORNÝ SEMINÁR

7.2.2013Spoločnosť STOMIX - expert na zateplenie si Vás dovoľuje pozvať na odborný seminár, ktorý sauskutoční v kongresovej hale (2. poschodie) na Moldavskej ceste 51 v Košiciach (zobraziť mapu), dňa 27.2. 2013 v čase od 9,00 – 13,00 hod.

Predmetom semináru je predstavenie nových produktov spoločnosti STOMIX a charakterizovanie nových trendov a legislatívnych požiadaviek v oblasti navrhovania a aplikácií ETICS podľa STN 73 2902 platné od 1.1.2013.
CELÁ SPRÁVA»

Spoločnosť STOMIX - expert na zateplenie firmou roka 2012

8.1.2013Spoločnosť STOMIX - expert na zateplenie získala ocenenie významného slovenského časopisu Správca bytových domov a stala sa firmou roka 2012. CELÁ SPRÁVA»

Prajeme Vám príjemné prežitie vianočných sviatkov

20.12.2012Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v tomto roku a do roku 2013 prajeme veľa šťastných krokov a správnych rozhodnutí. CELÁ SPRÁVA»

Otváracie hodiny počas sviatkov

11.12.2012Vážení obchodní partneri,
v období od 27.12.2012 do 4.1.2012 budú regionálne distribučné centrá spoločnosti STOMIX Slovensko, z dôvodu celozávodnej dovolenky uzatvorené.

CELÁ SPRÁVA»

POZVÁNKA NA VI. MEDZINÁRODNÚ KONFERENCIU KOBD 2012

12.11.2012Združenie pre podporu obnovy bytových domov so svojimi spoluorganizátormi a partnermi Vás pozýva na VI. medzinárodnú konferenciu KOBD 2012. Uskutoční sa v dňoch 20.-22.11.2012 v Grand hoteli Permon /Podbanské/. CELÁ SPRÁVA»

Zmena vo vedení skupiny STOMIX

13.9.2012Na základe rozhodnutia valného zhromaždenia jediného spoločníka zo dňa 4.9.2012 do ku zmene na pozícii výkonného riaditeľa spoločnosti STOMIX. CELÁ SPRÁVA»

Deň otvorených dverí

10.9.20126.septembra 2012 sme Vás privítali na STOMIX OPEN DAY. Pri príležitosti dňa otvorených dverí, boli zákazníkom predstavené nové priestory centrály spoločnosti vo Zvolene. Chceme Vám poďakovať za účasť a záujem, s ktorým ste sa prišli zoznámiť so zamestnancami spoločnosti a jej produktmi. CELÁ SPRÁVA»

Letné stretnutie obchodných partnerov

10.9.2012Chceme Vám, naším obchodným partnerom a priateľom, poďakovať za účasť na letnom stretnutí, ktoré nieslo názov Zo stodoly po svetovú jednotku. Sme veľmi radi, že ste si našli kus voľného času a prišli sa s nami zabaviť na Ranč u Bobiho v Novom Tekove. Pestrý popoludňajší program, plný jazdy na koňoch, štvorkolkách a športu vystriedala zábava v country štýle doplnená grilovanými špecialitami a vynikajúcim jelením gulášom.
Pevne veríme, že sme naplnili Vaše očakávania a nabudúce sa opäť stretneme v hojnom počte.
CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na STOMIX Open Day 2012

17.8.2012Dovoľte, aby sme Vás srdečne pozvali na oficiálne otvorenie novej centrály spoločnosti STOMIX pre Slovenskú republiku vo Zvolene. Počas dňa otvorených dverí si budete môcť prezrieť nové administratívne a skladové priestory, bližšie sa zoznámiť s produktovým portfóliom spoločnosti, stretnúť sa s jej zamestnancami, obchodným riaditeľom Ing. Milanom Hudecom a tiež s generálnym riaditeľom spoločnosti STOMIX, spol. s r. o. Ing. Bořivojem Minářom CELÁ SPRÁVA»

Odborné sympózium „Legislatíva – obnova – výsledky z praxe“

12.6.2012Vážený obchodní partneri,
radi by sme Vás pozvali na 1. Odborné sympózium „Legislatíva – obnova – výsledky z praxe“, ktoré sa uskutoční dňa 19. 6. 2012 o 9:00 hod. v zasadačke Magistrátu mesta Košice. Sympózium je zamerané predovšetkým predsedom SVB a NP, členom rád SVB a NP, jednotlivým vlastníkom bytov a širokej laickej a odbornej verejnosti.

CELÁ SPRÁVA»

Oznámenie o fúzií spoločností

2.4.2012Dňom 1.4.2012 dochádza k zlúčeniu spoločností STOMIX Bratislava s.r.o., STOMIX Košice s.r.o. so spoločnosťou STOMIX Slovensko s.r.o do jedného právneho subjektu. CELÁ SPRÁVA»

Stredoveké hodovanie so spoločnosťou STOMIX Košice s.r.o. v Maďarsku.

2.12.2011Dňa 24.11.2011 spoločnosť STOMIX Košice s.r.o. pohostila svoje najvýznamnejšie realizačné firmy, ako TIREKZ v zastúpení p. Matejom s manželkou, STAVA IP za ktorých sa zúčastnili p.Hadidom s p.Tirpakom ale aj firma TWINSTAV, predsedovia bytových družstiev z Humenného p.Sadloňová a Sniny p.Fecko, projektanti a zástupkyne ZSVB, ako poďakovanie za úspešnú spoluprácu v roku 2011, kedy sa nám spoločne podarilo kvalitne zatepliť množstvo budov v Košiciach, Prešove, Humennom a iných mestách na východe Slovenska.

CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na odborný seminár

11.10.2011Touto cestou by sme Vás radi pozvali na odbornú prednášku spojenú s diskusiou na tému: "Nové podmienky pre navrhovanie ETICS", ktorá sa uskutoční dňa 12.10.2011 v priestoroch stavebnej fakulty STU v Bratislave. CELÁ SPRÁVA»

Spoločnosť STOMIX - expert na zateplenie bola opakovane vyhlásená najlepším výrobcom stavebnín

3.10.2011V Parkhoteli v Průhonicích bolo 26.9. 2011 vyhlásenie „Nejlepší výrobce stavebnin roku 2010“. Titul už štvrtýkrát získala v kategórii do 150 zamestnancov spoločnosť STOMIX, spol. s r.o. CELÁ SPRÁVA»

Kapitálové prepojenie spoločností STOMIX a Sto AG

12.7.20111.júla 2011 došlo ku kapitálovému prepojeniu spoločností STOMIX a Sto. Spoločníci firmy STOMIX, spol. s.r.o. predali svoje podiely nemeckej firme Sto, ktorá pôsobí na trhu fasádneho zateplenia. Obchodná filozofia spoločnosti aj značka STOMIX pritom naďalej zostala zachovaná, rovnako tak aj obsadenie postu generálneho riaditeľa Bořivojem Minářem.

CELÁ SPRÁVA»

Generálny riaditeľ spoločnosti STOMIX opäť v predstavenstve Hospodárskej komory ČR

31.5.2011Dňa 26. 5. 2011 bolo na XXIII. sneme HK ČR v Litoměřicích zvolené kompletné vedenie Hospodárskej komory. Členom predstavenstva bol opätovne zvolený Ing. Bořivoj Minář,
generálny riaditeľ spoločnosti STOMIX. Pán Minář taktiež zastáva post predsedu predstavenstva KHK Olomouckého kraja a Okresnej hospodárskej komory Jeseníky.

CELÁ SPRÁVA»

Účast na výstave PRO ARCH 2011

16.5.2011Poďakovanie CELÁ SPRÁVA»

BRITSKÝ STAVEBNÝ TRH SE OTVÁRA ČECHOM

13.5.2011Spoločnosť STOMIX, podnikajúca v oblasti zatepľovacích systémov, dosiahla ojedinelého úspechu na britskom stavebnom trhu, keď 5. 5. 2011 získala Britský národní certifikát BBA – Agrément certificate 11/4837. CELÁ SPRÁVA»

STAVBA ROKA 2010 OLOMOUCKÉHO KRAJA – LOGISTICKÉ CENTRUM STOMIX

12.5.2011Spoločnosť STOMIX obdržala, ako investor stavby, čestné uznanie STAVBA ROKA 2010 Olomouckého kraja v kategórii „Stavby technologické a pro průmysl“ za dielo Logistické centrum STOMIX Olomouc, (Administratívny, skladovací a výrobný areál STOMIX Olomouc s.r.o.) Ateliér Polách a Bravenec s.r.o. CELÁ SPRÁVA»

CZECH MADE – ocenenie pre zateplovanie

11.5.2011Spoločnosť STOMIX je spoludržiteľom ocenenia CZECH MADE za revitalizáciu panelového domu na Vsetínsku. CELÁ SPRÁVA»

16. medzinárodná konferencia TEPELNÁ OCHRANA BUDOV 2011 - Aktuálne tepelnotechnické požiadavky a trendy

9.5.2011Pod záštitou 1. podpredsedu vlády a ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky Jána Figeľa, sa konala v dňoch 5. - 6. mája 2011 vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese v hoteli PATRIA medzinárodná konferencia TEPELNÁ OCHRANA BUDOV 2011. CELÁ SPRÁVA»

ČESKÝ ÚSPECH NA FRANCÚZSKOM STAVEBNOM TRHU

5.5.2011Česká spoločnosť STOMIX získala Francúzsky národný certifikát DTA - Document Technique d'Application pre zatepľovací systém STX.THERM ALFA. CELÁ SPRÁVA»

Pozvanie na školenie stavebného dozoru

1.5.2011Radi by sme Vás pozvali na školenie stavebného dozoru, ktoré sa uskutoční dňa 4.5. 2011 v priestoroch Národného tenisového cetra Brastislava o 9.30. CELÁ SPRÁVA»

Ocenenie na výstave Coneco 2011

20.4.2011Spoločnosť STOMIX zbierala ocenenia na medzinárodnej výstave CONECO 2011 CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na výstavu PRO ARCH

20.4.2011Vážení zákazníci, klienti a priatelia STOMIXu, dovoľte aby sme Vás pozvali na výstavu PRO ARCH, ktorá sa bude konať v dňoch od 03.- 06. mája 2011 vo výstavnom areáli Námestie slobody Banská Bystrica v čase od 10.00 do 18.00 hod. CELÁ SPRÁVA»

Ďakujeme za návštevu našej expozície na výstave Dom Expo 2011

18.4.2011Touto cestou sa chceme poďakovať, tým z Vás, ktorí navštívili expozíciu spoločnosti STOMIX, na tohtoročnom veľtrhu DOM EXPO 2011. CELÁ SPRÁVA»

DOM EXPO 2011

12.4.2011Navštívte expozíciu spoločnosti STOMIX na výstave DOM EXPO 2011 a využite výhodnú akciu na zateplenie Vášho rodinného domu. CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na školenie

14.2.2011Aplikácia vonkajších kontaktných zateplovacích systémov (ETISC) radu STX.THERM® CELÁ SPRÁVA»

Ako ďalej s obnovou bytových domov

19.11.2010 CELÁ SPRÁVA»

STOMIX po tretí krát získal titul Najlepšieho výrobcu stavebnín, tento raz za rok 2010

22.9.2010Popredný český výrobca kontaktných zatepľovacích systémov znova bodoval v kategórii výrobných závodov nad sto zamestnancov. CELÁ SPRÁVA»

Firemné vzdelávanie STOMIX Slovensko, s.r.o.

17.6.2010 CELÁ SPRÁVA»

Zatepľovacie centrum

18.5.2010Zatepľovacie centrum v Košiciach CELÁ SPRÁVA»

STOMIX Slovensko na výstave ProArch

12.5.2010 CELÁ SPRÁVA»

POZVÁNKA NA VÝSTAVU PRO ARCH

27.4.2010Radi by sme Vás pozvali na 13. ročník výstavy stavebníctva PRO ARCH, ktorá sa uskutoční
v dňoch 4. - 7. 5. 2010 v Banskej Bystrici.
CELÁ SPRÁVA»

POZVÁNKA NA VÝSTAVU

15.3.2010 CELÁ SPRÁVA»

Katalóg noviniek 2010

10.3.2010STOMIX Vám predstavuje rad NOVINIEK, ktorými rozširuje sortiment v rámci produktového portfólia. CELÁ SPRÁVA»

Pozvánka na konferenciu

5.3.2010Pozývame Vás na konferenciu
NÁKLADOVO OPTIMÁLNE OPATRENIA NA ÚSPORY ENERGIE V BUDOVÁCH CELÁ SPRÁVA»

Koncoročný večierok STOMIX Bratislava, s.r.o.

26.1.2010Spoločnosť STOMIX Bratislava, s.r.o. ukončila stavebný rok netradične. So svojimi partnermi sa stretli na lodi. CELÁ SPRÁVA»

Spoločenský večer STOMIX Slovensko, s.r.o.

1.12.2009Spoločnosť STOMIX Slovensko, s.r.o. dňa 27. Novembra 2009 v priestoroch golfového areálu Tále pri Podbrezovej zorganizovala tradičný koncoročný firemný večierok. Podujatia sa zúčastnili významní obchodní partneri spoločnosti STOMIX z radov zástupcov realizačných firiem, stavebných bytových družstiev, projektantov aj dodávateľov spoločnosti. CELÁ SPRÁVA»

Komplexná obnova bytových domov 2009

28.10.2009 CELÁ SPRÁVA»

STOMIX sa v Rusku umiestnil medzi lídrami trhu, v Moskve je prvý

2.10.2009Český výrobca zatepľovacích systémov posilnil svoju pozíciu na jednom z kľúčových zahraničných odbytísk. Po prudkom poklese exportu na ruskom trhu, spôsobenom prepadom tamojšej ekonomiky, to dokazuje známku udržania pozície. STOMIX je v Rusku podľa poslednej analýzy medzi dodávateľmi zatepľovacích systémov na štvrtom mieste. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX Košice v nových priestoroch

26.5.2009STOMIX Košice s.r.o. otvorila dňa 25.5.2009 svoje nové sídlo firmy
v nových priestoroch na Južnej triede č. 123/A v Košiciach.
CELÁ SPRÁVA»

PROARCH BANSKÁ BYSTRICA 21. - 24. 4. 2009

1.4.2009Vážení zákazníci, klienti a priatelia STOMIXu, dovoľte aby sme Vás pozvali na výstavu PROARCH, ktorá sa bude konať v čase od 21. - 24. 04. 2009 vo výstavnom areáli Námestie slobody Banská Bystrica v čase od 10.00 do 18.00 hod. CELÁ SPRÁVA»

CONECO 2009

19.1.2009Pozývame Vás na výstavu CONECO, ktorá sa koná v Bratislave na výstavisku Incheba v dňoch 31.3. -4.4. 2009 nájdete nás v hale B 0 stánok 402. V našej expozícii Vám budú predstavené naše produkty a zároveň aj novinky z nášho výrobného programu. Tešíme sa na Vašu návštevu. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX získal titul Najlepší výrobca stavebnín roku 2008

12.11.2008Najväčší český výrobca kontaktných zatepľovacích systémov bodoval v kategórii pre výrobné závody do sto zamestnancov. Titul Najlepší výrobca stavebnín roku 2008 získala ako jedna z troch firiem spoločnosť STOMIX, spol. s r. o. V prvom ročníku, ktorý bol usporiadaný pod záštitou Zväzu podnikateľov v stavebníctve, Ministerstva priemyslu a obchodu Českej Republiky a ÚRS Praha, a. s. STOMIX dosiahol na poprednú pozíciu v konkurencii zhruba dvesto firiem. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX zvyšuje výrobné kapacity v zahraničí a stavia vývojové centrum

1.10.2008Krátko po otvorení dvoch obchodných spoločností v Maďarsku a Rumunsku manažment STOMIXu ohlásil začatie prevádzky vo výrobnom závode v ukrajinskom Kyjeve. „Snažíme sa o zachovanie štandardov STOMIX, náš systém v tejto chvíli zahŕňa tri výrobné závody, dvadsaťšesť obchodných spoločností, logistiku a služby zákazníkom,“ hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Bořivoj Minář. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX zakladá ďalšie obchodné spoločnosti v zahraničí

19.8.2008Najväčší český výrobca zatepľovacích systémov vstupuje do Maďarska a Rumunska. Počet spoločností fungujúcich pod značkou STOMIX sa v pätnástom roku jej existencie rozrástol na dvadsaťšesť. CELÁ SPRÁVA»

STOMIX oslávil pätnástiny v štýle parížskeho Moulin Rouge

25.4.2008Prvá zo série spoločenských udalostí usporadúvaných na oslavu pätnásteho roku úspešného pôsobenia spoločnosti STOMIX prebehla 22. apríla v architektonicky výnimočných priestoroch brnianskej Wannieck Gallery. Za účasti obchodných partnerov, zákazníkov a predstaviteľov vrcholového manažmentu sa industriálne priestory bývalej továrne premenili na kankánovú tančiareň. Pódium privítalo okrem iného muzikálovú speváčku Radku Fišarovú, barmanskú šou či 4tet Jiřího Korna. CELÁ SPRÁVA»

AKTUALITY »

Vstup pre partnerov

Máte záujem byť našim partnerom?
ZAREGISTRUJTE SA »

Odborná poradna
UNISUN


Stomix
X
MAPA WEBU | HOME | OCHRANNÉ ZNÁMKY A COPYRIGHT | O SPOLOČNOSTI | KONTAKTY | SPOLUPRÁCA | MÉDIA
www.stomix.com | www.stomix.cz | www.stomix.ru | | www.stomix.co.uk | www.stomix.com.pt | www.stomix.fr © ESMEDIA a.s.